דהדיסדנאות שף - אוכלים מהעולם

סדנאות שף

שף דהדי מגיע אליכם הביתה. יחד נלמד ונחקור את עולם הקולינריה. נתרכז ב"מטבח העולמי", ניצור ונעצב מנות כמו במסעדות, נעביר ערב גיבוש מהנה ומרתק עם צחוקים, הומור והרבה אוכל משובח.

יפתח דהדי, סדנאות שף, אוכל מהעולם

איטליה

המטבח הפופולרי ביותר לרוב הדעות, עם קשר ישיר בין דגל המדינה לבין מנות הדגל. נרכיב ארוחה על טהרת חומרי הגלם הטריים שכל כך מאפיינים את המטבח האיטלקי. נאפה פוקאצ'ות ונכין פסטה טרייה אותה נבשל במגוון צורות כולל רביולי וטורטליני להן נתאים רטבים על בסיס שמנת, שמן זית ועגבניות. ירקות קלויים וסלטים ילוו את הארוחה שתסתיים בפנה קוטה מפנק.

אסיה

כמה דומה אך כל כך שונה. ניקח את הטוב מכל תרבות וניצור חיבור שיעביר לנו ערב עם טעמים מיוחדים וקונטרסטים. סושי וכל המשתמע מדג נא ואסתטיקה ועד לטמפורה ומה זה בעצם מוקפץ? רטבים תבלינים וניחוחות שפוגשים רק במזרח הרחוק.

צרפת

המטבח המעוטר ביותר המפגיש בין מתודות בישול קלאסיות לבין מודרניות, הקפדה על אסתטיות, דיוק וטעמים שלמים. אנו נתחבר ל"עולם הישן" ונבנה ארוחה בת 5 מנות העונה על כל הצרכים הגסטרונומיים שלנו. פטה כבדים, תרנגול ביין וקרם ברולה הם רק חלק מהמנות אותן ניצור ונטעם.

בשר

עולם הבשר הוא עולם ומלואו, חלקים קדמיים אחוריים ופנימיים ומה מתאים למה? שרקוטרי, בשר נא, עישון ויישון בשר. נרכיב ארוחה שגם הסלטים והמנות הראשונות ישדרו בשר ולכן בערב זה נעסוק גם בהתאמת יינות למנות השונות.

אירוח בבית

כל תרבות והאירוח שלה. אך לכולן משותף מנות קטנות ייחודיות המאפיינות את חומרי הגלם המקומיים. טאפאס, מזטים, appetizers ,finger food ועוד הן רק דוגמאות ליצירות הקטנות של כל תרבויות העולם. נטעם ונחווה ממגוון התרבויות ואף נעצב מנות לאירוח בבית.

חוויה ישראלית

המטבח הישראלי הוא כוכב עולה ושם דבר בעולם. הקולינריה מגוונת התפתחה עם השנים אך תמיד נשארה זיקה למטבח הים תיכוני. ניצור ארוחה ישראלית אותנטית, על טהרת חומרי הגלם המקומיים, הנוגעת בכל הטעמים הים תיכוניים.

יפתח דהדי סדנאות שף, אירוח בבית

לפרטים ומידע נוסף,
אתם מוזמנים להתקשר או לשלוח מייל